Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tehnician lucrari marcaje rutiere

2.400 LEI
ID 821600
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Angajam tehnician pentru marcaje rutiere si lucrari diverse, cu contract de munca full-time
Obligatoriu - Permis categoria B (avantaj B96-BE, C, etc ..)
Salariu net-in mana, de la 2400 lei, bonusuri in functie de implicare - eficienta - realizari
Plata se efectueaza pe data de 10 a fiecarei luni, fara intarzieri
Postul necesita si deplasari in functie de lucrari, in acest caz se acorda diurna si cazare din partea firmei
Pentru anumite lucrari se lucreaza si in weekend, de aceea se solicita disponibilitate
Responsabilitati: pregatirea zonei de lucru, aranjarea jaloanelor, manevrarea galetilor cu vopsea, a sacilor cu microbile, manevrarea echipamentelor din dotare, cat si alte activitati necesare desfasurarii lucrarilor
Se ofera echipament de protectie, ce trebuie purtat obligatoriu in timpul lucrarilor
Se ofera instruire la locul de munca, standarde, normative, instructiuni, etc...
Se cauta personal cu devotament si dorinta de a invata si lucra in domeniu pentru termen lung
Se solicita si se oferta seriozitate maxima
Acest anunt nu se adreseaza persoanelor ce au probleme cu alcoolul.

Antoniu Ioan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 821600