Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Tamplari pt lemn masiv - SC URBAN LUMBER SRL angajeaza

5.000 LEI
ID 813022
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

SC URBAN LUMBER SRL tamplari pt lemn masiv
Candidatul ideal
- capacitate de lucru in echipa, seriozitate si implicare
- experieta in realizarea de fereste, usi, scari interioare etc.
- responsabilitate;

Descrierea jobului
- Executa lucrarile in conformitate cu documentaţia tehnică aferentă fiecarui post şi respectă instrucţiunile primite de la şeful direct.
- Utilizeaza corespunzător echipamentul de protecţie adecvat.
- Respecta termenele de realizare a sarcinilor.

Beneficii
-Contract pe perioada nedeterminata
-Bonusuri in functie de performanta
-Salarii atractive

andrei tarnovanu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 813022