Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Instalatori apa-gaz-caldura - locuri de munca in austria

Salariu confidenţial
ID 847357
acum 2 săptămâni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Construcţii / Amenajări

Ţară

Austria

Suntem o firma de recrutare austriacă și căutăm instalatori.

Responsabilități:

- Organizează și desfășoară operații de întreținere la instalații

- Participa și întocmește planul de întreținere preventivă a instalațiilor din aria lui de activitate împreună cu Specialistul tehnic mentenanță Utilități ;

- Coordonează și participa la pregătirea instalațiilor de furnizare utilități și agent termic climatizare pentru sezonul rece și cald

Cerințe:

- calificare profesională (Școală/pregătire tehnică)

- Experiență mimim 1-3 ani în acest domeniu este obligatorie

- Bună capacitate de organizare

- Experiență în întreținerea instalațiilor

- Experiență în instalațiile de distribuție utilități constituie un avantaj

- Persoană dinamică, organizată, cu bune abilități de comunicare și relaționare

- limba germană la nivel conversațional (nivel B1-B2)

- Permis dе conducere și propria mașînă pentru deplasare

Oferta:

- contract de muncă austriac pe termen nelimitat

- asigurare medicală și socială

- al 13-lea și 14-lea salariu

- cazare în apropierea locului de muncă

- salarizare top (în funcție de abilități și calificări):

14,21€ brut/zi€ remunerație + diurnă + cazare

Așteptăm CV-ul tău!

Nicky Magda
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 847357