Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sudor pentru operatii manuale (autogen) si robotizate

Salariu confidenţial
ID 847237
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare

OMCO Romania, lider european in productia de matrite pentru industria sticlei angajeaza pentru fabrica din Iasi Sudor pentru operatii manuale (autogen) si robotizate.
Candidatul ideal
- Scoala profesionala de profil sau curs de calificare
- Experienta anterioara in sudura reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie

Competentele postului:
- Cunostinte de desen tehnic
- Rezistenţă la efort fizic în conditii de temperatură ridicată
- Seriozitate si dorinta de invatare continua, atat a sudurii manuale, cat si robotizate
- Disponibilitate de a lucra in 2 ture: 6-14, 14-22

Responsabilitati:
- Executarea de operatii de sablare/sudare a pieselor produse in fabrica;
- Utilizează documentaţia tehnică;
- Efectueaza masuratorile cerute pentru a asigura calitatea productiei;
- Cunoaste si respecta cerintele procedurilor si instructiunilor de lucru aplicabile.

La OMCO Romania veti gasi un loc de munca stabil, oferta salariala se va discuta in cadrul unui interviu, in functie de experienta si cunostintele candidatului, iar pachetul salarial include si:
- tichete de masă,
- tichete cadou la Paste, Craciun, Aniversarea companiei
- sporuri pentru orele suplimentare si de noapte,
- decontare transport,
- asigurare medicala privata,
- conditii bune de lucru,
- sansa de a lucra intr-o companie cu posibilitati de dezvoltare profesionala pe termen lung.

OMCO Romania | OMCO Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 847237