Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Se cauta electricieni in Pascani
Full time  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Salariu: confidenţial
Acum o zi Pascani, Iasi
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajez persoana la ferma de vaci
Necalificat  |  Agricultură / Silvicultură
Salariu: 1.800 LEI
Acum o săptămână Pascani, Iasi
Se cauta electricieni in PASCANI
Full time  |  Mentenanță / Instalații
Salariu: 3.500 LEI
Acum 2 săptămâni Pascani, Iasi
Agent de securitate
Full time  |  Pază și Protecție
Salariu: 3.150 LEI
Acum un minut Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Economist / Contabil Junior / Operator facturare FGO - SAGA
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Mid-Level / Student  |  Contabilitate / Traduceri / Secretariat / Office / Back Office
Salariu: 3.000 LEI
Acum 13 minute Bacau, Bacau
JobZZ.ro

Stivuitorist/volist

Salariu confidenţial
ID 865577
acum 2 luni
Pascani, Iasi
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

 Cerințe:
• studii medii sau generale;
• persoană harnică, ordonată, disciplinată, dornică să învețe și să lucreze în echipă;
• persoană sociabilă, dispusă să interacţioneze cu publicul şi să ofere informaţii atunci cȃnd este cazul.
• cunoștințe tehnice de mecanică / electrică constituie un avantaj ;
• capabil să lucreze și în condiții de stres sau peste program atunci când va fi cazul;
• permisul de conducere constituie un avantaj;
• atestatul / experienţa poate constitui un avantaj.

 Descrierea jobului :
• conduce şi întreţine utilajele destinate încărcării , descărcării şi depozitării îngrăşămintelor;

• participă la activităţi de manipulare manuală a mărfurilor atunci cȃnd este cazul, asigură un mediu curat şi organizat în depozit.

• oferă suport în organizarea şi efectuarea inventarului în depozit şi în curte.

• înregistrează în fişele de magazie intrările,ieșirile și stocurile de marfă, fiind responsabil de marfa pe care o manipulează şi o are în gestiune.

Beneficii:
posibilitate de a acumula experienţă din diverse domenii;
posibilitate de avansare;
pachet salarial atractiv, cuprins între 3.200 lei-9.000 lei;
tichete de masă în valoare de 30 de lei tichetul/zi în funcţie de numărul de zile lucrătoare ;
bonusuri pentru rezultate deosebite şi cadouri de sărbători;
beneficiază de toate sărbatorile legale ,ţinȃnd cont şi de religia fiecărei persoane în parte;
program de lucru: LUNI-VINERI:08:00-16:00, pauza de masă inclusă în program;
birou , vestiar,sală de mese , frigider, toaletă cu duş;
pentru momentele de recreere, în funcţie de sezon, personalul beneficiază de un spaţiu amenajat cu un foişor înconjurat de gazon , arbori ornamentali , flori etc.

asigurăm, după caz, şcolarizarea şi perfecţionarea personalului în domeniu de activitate,în cadrul firmei şi prin cursuri externe;
firma dispune de un colectiv tȃnăr, dinamic, prietenos , implicat şi dornic să îndrume persoanele noi angajate.