Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Stivuitorist-Dragomiresti

4.360 LEI
ID 879633
acum 2 zile
Dragomiresti Deal, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

RESPONSABILITATI STIVUITORIST:

Manipuleaza marfa cu ajutorul stivuitorului si lizei electrice;

Aranjeaza marfa la raft si intretine curatenia in depozit;

Rearanjeaza marfa pe paleti infoliaza / eticheteaza paleti;

Pregateste paletii in vederea livrarii catre client si se asigura de manipularea corecta a marfurilor pe durata descarcarii, depozitarii si incarcarii acestora;

CERINTE:

Autorizatie ISCIR (obligatoriu);

Experienta de lucru pe stivuitor;

BENEFICII:

Salariul de incadrare net: 3.180 Ron, la care se adauga:

Bonus lunar de performanta in valoare de 200 Ron;

Bonus lunar de prezenta in valoare de 150 Ron;

Bonuri de masa de 40 lei pe zi lucrata;

Transport gratuit catre si de la sediu;

Pachet multibeneficii lunar;

Prima evenimente deosebite;

Prime de sarbatori;

Bonusuri de recomandare;

Program de lucru in 2 schimburi: 06.00-14.00 si 14.00-22.00

Delamode Romania | DELAMODE ROMANIA SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879633