Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Stivuitorist depozit

2.500 LEI
ID 836312
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Candidatul ideal
Ne dorim ca viitorul nostru coleg sa aiba:
- Studii medii
- Minimum 1 an experienta in functia de stivuitorist
- Cunostinte privind manipularea si depozitarea produselor alimentare, practica si igiena muncii;
- Atestat ISCIR
- Abilitati aritmetice
- Indemanare si spirit practic
- Disponibiltate la program in schimburi
- Bune abilitati de lucru in echipa si de comunicare
- Corectitudine, seriozitate, disciplina, constiinciozitate, punctualitate

Descrierea jobului
- Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare, manipulare si depozitare a produselor si ambalajelor in conditii de siguranta cu ajutorul transpaletului, electrostivuitorul si motostivuitorul, respectand indicatiile sistemului informatizat de gestiune al depozitului (WMS);
- Opereaza in sistemul SAP cu ajutorul scanerului toate miscarile de stocuri efectuate in timpul schimbului;
- Comunica in timp real catre managerul direct toate situatiile neconforme cu procedurile si instructiunile de lucru;
- Asigura in permanenta, starea buna de lucru a uneltelor si a echipamentelor;
- Cunoaste si aplica instructiunile de securitate si sanatate in munca si pentru situatiile de urgenta;
- Manevreaza cu atentie produsele si bunurile cu care lucreaza astfel incat sa nu le deterioreze.

Pachetul salarial include si urmatoarele beneficii:
- Tichete de masa;
- Bonusuri lunare de performanta;
- Prime cu diverse ocazii (Pasti, Craciun);
- Decontarea cheltuielilor de transport in conformitate cu Contractul Colectiv de Munca;
- In urma evaluarii pozitive pe post, salariul creste in conformitate cu grila salariala.
- Posibilitatea de lucru intr-o companie multinationala de renume;
- Mediu de lucru informal;

Descrierea companiei
Pretuim oamenii talentati din orice domeniu, dornici sa contribuie la ceva mai mare decat ei insisi. In FrieslandCampina Romania crestem impreuna - avem incredere in tine ca vei contribui semnificativ si vei influenta performanta echipei.

FrieslandCampina România este parte din Grupul Olandez Royal FrieslandCampina, organizație cu tradiție în colectarea laptelui și fabricarea de produse lactate.

FrieslandCampina este prezentă pe piața din România cu brandurile Napolact, Frico, Milli, Oke, Campina și Dots și oferă o gamă largă de produse: lapte de consum, iaurt, brânză, iaurturi de baut si unt. FrieslandCampina România colectează laptele de la o rețea extinsă de fermieri din Ardeal.
Alegand sa lucrezi in FrieslandCampina, vei alege sa construim impreuna o lume mai buna.

Resurse umane
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836312