JobZZ.ro

Stivuitorist Depozit

Salariu confidenţial
ID 877614
acum o lună
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

DescriereResponsabilitati:

- participa la incarcarea si descarcarea marfurilor

- participa la realizarea inventarelor

Beneficii:

-posibilitate de promovare

-salariu atractiv + bonuri de masa

Tipul jobului: Cu normă întreagă

Cerinte

- experienta relevanta intr-un post similar
- autorizatie ISCIR stivuitorist

"Arabesque SRL va prelucra datele dvs. cu caracter personal furnizate in timpul procedurii de selectie in conformitate cu GDPR. Pentru mai multe detalii legate de drepturile dvs si de modul in care le puteti exercita, accesati www.mathaus.ro/termeni_conditii. Trimitand candidatura, confirmati ca ati citit si acceptat informatiile cu privire la procesarea si utilizarea datelor dvs. personale."