Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Specialist Vanzari - back office

Salariu confidenţial
ID 845740
acum o săptămână
Buftea, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal:
Bune abilități de comunicare;
Abilități de negociere și orientare către rezultat;
Abilități de lucru în echipă;
Capacitate de asimilare rapidă a cunoștințelor și de prioritizare a activităților;
Capacitate de organizare;
Cunoștințe solide de MS Office: EXCEL, documentare și comunicare în mediul internet;
Persoană dinamică, analitică, atentă la detalii, cu spirit comunicativ și abilități organizatorice, cu dorință mare de dezvoltare personală;
Perseverenţă în atingerea obiectivelor.

Descrierea jobului:
Organizarea, planificarea, conducerea şi coordonarea activităţilor de aprovizionare, depozitare, distribuţie şi transport, urmărind legalitatea documentelor întocmite;
Urmărește și răspunde de lansarea comenzilor, catre furnizori;

Daca te regasesti in descrierea noastra, te invitam la o discutie.

www.madyt.ro
office@madyt.ro
0724504551

Mihai Toma
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845740