Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Specialist Marketing Digital

Salariu confidenţial
ID 882228
acum 6 zile
Chitila, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Marketing / Cercetare de piață

Nivel carieră

Student

Descriere:
Marola își extinde echipa de marketing și caută un Specialist Marketing Digital creativ și dedicat, care să ne ajute să creștem prezența online și să atragem mai mulți clienți.

Responsabilități:
• Gestionarea campaniilor de marketing digital pe diverse platforme (Facebook, Instagram, TikTok, Google Ads).
• Crearea și publicarea de conținut video atractiv pe rețelele sociale (inclusiv TikTok și Instagram Stories).
• Dezvoltarea și implementarea strategiei de social media pentru a crește vizibilitatea și implicarea clienților.
• Monitorizarea și analizarea performanței campaniilor digitale (Facebook Ads, Google Analytics, etc.) și ajustarea acestora pentru a maximiza rezultatele.
• Crearea și gestionarea conținutului pentru platformele de social media și site-ul web.
• Colaborarea cu echipa de marketing și vânzări pentru a dezvolta campanii promoționale și a crește traficul online și offline.
• Crearea de campanii de email marketing și automatizări pentru a menține legătura cu clienții existenți.
• Monitorizarea trendurilor în marketingul digital și aplicarea celor mai bune practici pentru a crește prezența digitală a brandului Marola.

Cerințe:
• Experiență demonstrabilă în gestionarea campaniilor de marketing digital (Facebook Ads, Google Ads, TikTok).
• Abilități excelente de creare de conținut video și experiență în editarea video.
• Cunoștințe avansate de gestionare a platformelor de social media (Facebook, Instagram, TikTok).
• Experiență în analiza performanței campaniilor (Google Analytics, raportare pe Facebook Ads).
• Creativitate, abilități de copywriting și capacitatea de a dezvolta conținut relevant și atractiv.
• Abilități de organizare și gestionare a mai multor proiecte simultan.
• Cunoștințe în utilizarea instrumentelor de marketing digital (Mailchimp, Canva, etc.).

Ce oferim:
• Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și în creștere.
• Mediu de lucru creativ și flexibil.
• Pachet salarial competitiv.
• Oportunități de dezvoltare profesională și perfecționare continuă.

Dacă ești pasionat de marketingul digital și social media, iar creativitatea este punctul tău forte, te invităm să aplici și să te alături echipei Marola!

Roberto Niculae
ID 882228