JobZZ.ro

Specialist facturare-vanzari

5.000 LEI
ID 877513
acum 5 luni
Oradea, Bihor

Achiziţii,    Construcţii / Amenajări,    Import - export,    Inginerie / Tehnologie,    Vânzări

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare

duplicate
1

Candidatul Ideal:

Bune cunostinte PC – MS Office 365
Limba engleza nivel mediu
Capacitate de lucru atat in echipa, cat si individual
Abilitati de comunicare, organizatorice
Abilitati numerice si de calcul
Abilitati de negociere

Descrierea jobului:

Intocmirea ofertelor tehnico-economice conform solicitarilor primite de la clienti si de la Agentii de Vanzari, conform standardelor si procedurilor interne ale societatii.
Intocmeste facturi

Ce iti oferim:

Salariu fix + bonuri de masa
Sansa de a te dezvolta si de a lucra intr-un colectiv prietenos
Telefon mobil