Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Soferi Curierat

3.000 LEI
ID 835854
acum 4 săptămâni
Voluntari, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Descriere Locuri de munca

Cerinte:

Permis valid de conducere categoria B
Experienta in conducerea de autovehicule minim 1 an
Persoana flexibila si orientata catre eficienta
Fara incidente rutiere

Responsabilitati:
Preia in timp util pachetele/colete de la expeditori
Verificarea tuturor comenzilor la preluare si daca acestea corespund cu ceea ce a declarat expeditorul
Prezinta ofertele de servicii catre potentiali colaboratori
Menținerea curățeniei în interiorul și exteriorul vehiculului
Responsabil pentru colectarea sumei corecte de plată de la client
Respecta regulamentul de ordine interioara.
Beneficii:

Salariu fix 3.000 lei net
Bonusuri de performanta

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Tichete de masa 200 lei/pe luna.
Program, Luni - Vineri

Alte informatii:

Locatie Voluntari

Pentru detalii:
Tel Whatsapp o763 88o 4o5 doar mesaje

Silviu
ID 835854