Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer transportor auto 3 pozitii B+E/C+E

Salariu confidenţial
ID 881436
acum o săptămână
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Transport

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B,    Categoria C,    Categoria E
Limbi străine
Engleză,    Germană
duplicate
1

Firma de transport cu sediul in judetul Mures angajează sofer TRANSPORTOR 3 pozitii

Domeniul de activitate -transport auto international

Descrierea jobului: -Se efectueaza transport auto pe platforma/trailer

-tarile tranzitate: Ungaria ,Austria, Slovacia, Cehia,Germania, Franta ,Belgia, Olanda,Luxemburg

-Transportor auto 3 pozitii

-Program de lucru in regim de tahograf

-Plecarile sunt din Mures cu intoarcere tot in Mures (descarcari 90% MS)

Cerinte: -permis conducere B+E sau C+E

- card tahograf

- cunoasterea regulamentului AETR (cunoasterea regulamentului de circulatie in regim de tahograf)

-ATESTATE TRANSPORT MARFA SAU ATESTAT TRANSPORT AUTO AVARIATE

-competenta utilizare tahograf

-competenta complectare CMR,foi de parcurs

-seriozitate

-experienta constituie un avantaj

-domiciliu pe raza judetului MURES, sau judetele limitrofe

-punctualitate

Atributiile soferului:

La plecare soferul trebuie sa verifice existenta documentelor la bordul masinii (taloane,licenta verificare tahograf ,tipizate cmr), incarcarea/descarcarea este efectuata de catre sofer, asigurarea masinilor cu chingi este efectuata de catre sofer, transportul si livrarea in siguranta a masinilor,complectarea corecta a documentelor de transport!

Oferim: -pachet salarial BUN CARTE DE MUNCA

-plata la revenire din cursa

-bonusare la 6 luni/12luni

-program de lucru diversificat

-contract pe perioada nedeterminata

-mediu de lucru placut

- disponibilitate imediata

brybrycars
ID 881436