Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer - Timisoara

2.000 LEI
ID 827726
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Farmavet este in cautarea unui nou coleg pentru echipa de logistica, Sofer Livrator in Timisoara.

Ne dorim ca noul coleg sa fie responsabil, optimist, energic si cu atentie sporita la detalii.

Colegul ideal

Organizat, punctual, perseverent, serios, orientat catre nevoile clientului;

Experienta in domeniul distributiei minim 1 an;

Vechime permis auto cat. B minim 2 ani;

Minime cunostinte tehnice auto;

Rezistenta la efort;

Capacitate de adaptare in diverse situatii;

Capacitatea de a comunica usor cu colegii;

Seriozitate;

Descrierea jobului

Livrarea comenzilor si produselor Farmavet in conditii optime si la timp.

Respectarea zilnica a programului traseelor de livrare.

Se implica activ in intretinerea masinii din dotare.

Se asigura ca are documentatia necesara pentru a circula pe drumurile din Romania in mod legal.

Realizeaza optim si eficent targetului de km lunar.

Incaseaza facturile care sa platesc la livrare.

Preda zilnic sumele incasate catre banca prin virament bancar.

Instrumente de lucru: masina si telefon de serviciu.

Iuliana | Distributie produse veterinare
ID 827726