Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer - montator blaturi piatra naturala

2.500 LEI
ID 820555
acum 4 zile
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport,    Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Sofer montator

Cerinte:
• Atentie la detalii;
• Permis conducere categoria B;
• Capacitatea de a lucra ingrijit, deoarece compania noastra pune foarte mare accent pe calitatea premium livrata clientilor;
• Atitudine pozitiva;
Responsabilitati:
• Lucreaza cu ceilalti coechipieri efficient;
• Montarea blaturilor de bucatarie din piatra naturala la adresa clientului;
Beneficii:
• Telefon de serviciu;
• Pachet salarial atractiv;
• Colectiv placut;
• Ore suplimentare platite;

Descrierea companiei

Compania Art-Granit este producator si distribuitor al produselor din piatra naturala in Chisinau si Bucuresti cu o experienta in domeniu de mai bine de 10 ani. Din primele zile de activitate, cu perseverenta si in mod constant, am diversificat gama de produse din portofoliul Art-Granit, corespunzator celor mai inalte standarde de calitate si generind noi tendinte pe piata. Gratie acestor principii, iata ca, de ani buni, compania noastra se mentine printre lideri pe piata si continua sa fie un exemplu inovator. Materia prima utilizata de Art-Granit este de la cei mai renumiti distribuitori, printre acestia fiind „Technistone”, „Italstone”, „Infinity”, „Lapitec”, „Inalco” si altii.

ArtGranit | SC ArtGranit SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820555