Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer livrator

Salariu confidenţial
ID 836688
acum o săptămână
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare

Permis de conducere
Categoria B

RESPONSABILITATI:

- Livrarea produselor la client conform rutelor;
- Pastrarea masinii curata;
- Predarea documentelor si banilor incasati conform documentelor la sediul firmeii;
- Verificarea produselor la incarcare impreuna cu gestionarul;
- Raspunde de produsele luate in primire pana la livrarea lor;

CERINTE:

- Studii: medii;
- posesor permis conducere categoria B;
- fara antecedente penale;
- fara antecedente rutiere grave;
- persoana ordonata, organizata, bune abilitati de comunicare;
- experienta minima de 1 an in conducerea autovehiculelor de transport marfa;
- experienta in lucru cu documente financiare (facturi, avize, chitante) reprezinta avantaj;
- seriozitate si responsabilitate;

Avostar Imex SRL | SC AVOSTAR IMEX SRL
ID 836688