Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Muncitori pavaje
Construcţii / Amenajări
Salariu: 5.000 LEI
Acum o săptămână Timisoara, Timis
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Consilier vânzări la magazin de mobilă în C.C. ALFA
Full time  |  Vânzări
Salariu: 2.500 LEI
Agent/broker/consultant imobiliar
/ Proiect / Part time / Full time  |  Mid-Level / Manager/Executiv / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Imobiliare
Asistent Vanzari
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.750 LEI
Angajam casier/lucrator comercial
Part time  |  Necalificat  |  Alimentație / Comerț
Salariu: 2.950 LEI
JobZZ.ro

Sofer distributie cat B

3.300 LEI
ID 869219
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică,    Transport

Full time

duplicate

1

Pentru clientul nostru, unul dintre cei mai mari distribuitori de articole birotica si papetarie, cu depozitul situat in Mogosoaia, Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu experienta pentru postul de Sofer Distributie.

Cerinte:
8 clase finalizate;
Permis cat. B;
Experienta pe un post similar (conducator auto duba 3.5T);
Cazier Judiciar curat;

Pachet de Beneficii:
Salariu NET: 2.700 lei prima luna,
Tichete de Masa: 30 lei / zi;
Prime de sarbatori
Masina full-time;
Contract de Munca Nedeterminat;
Program de Lucru:
L-V: 08:00-16:30;

Responsabilitati:
Preluarea marfurilor de la depozit in baza documentelor specifice;
Livrare si predare marfuri catre clienti;
Respectarea rutelor zilnice si a termenelor de livrare;
Mentinerea in bune conditii a autovehiculului;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa de e-mail [email protected] sau contactati-ne la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!