Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sofer distributie

2.000 LEI
ID 826652
acum 3 săptămâni
Satu Mare, Satu-Mare
Domeniu de activitate

Transport

Full time

Cerințe:
- experiență de cel puțin un 1 an în distribuiție și în conducerea autoutilitarelor de 3,5 tone
- permis de conducere categoria B
- studii medii
- punctualitate
- responsabilitate

Responsabilități:
- distribuie produsele lactate la clienti conform traseelor prestabilite
- se asigură de livrarea produselor lactate în cele mai bune condiții și conform graficului de livrare
- verifică buna funcționare a autovehicului, a sistemului frigorific și funcționalitatea sistemului de monitorizare a temperaturii

Beneficii:
- pachet salarial atractiv (salariu fix (2000 - 2200 RON) si tichete de masă)

SC Primalact SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826652