Sofer de camion cu prelată pentru munca pe comunitate ( Italia)

2.800 EUR
ID 876577
acum 5 luni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Italia

Căutăm șoferi pentru camion cu prelată, entuziaști și dedicați pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă îți place să conduci pe distanțe lungi, ești responsabil și îți dorești o carieră într-un mediu stimulant, atunci aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine!

Responsabilități:

Conducerea camionului cu prelată în condiții de siguranță și eficiență.
Asigurarea securității și integrității încărcăturii.
Respectarea termenelor de livrare și a programului de conducere.

Cerințe:

Experiență anterioară în conducerea camioanelor cu prelată.
Permis de conducere categoria C+E.
Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.
Disponibilitate de minim 2-3 luni pentru munca in comunitate

Beneficii:

Salariu și diurna competitive.
Echipament modern și bine întreținut.
Asigurare medicală și alte beneficii.