Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam lucrator confectii metalice pentru fabrica mobilier inox
Producție
Salariu: 4.500 LEI
Acum 4 zile Domnesti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Operator monitorizare instalatii frigorifice - Lb. Italiana
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Inginerie / Tehnologie
Salariu: 4.000 LEI
Acum 3 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Sef laborator - fabrica extrudare mase plastice - Magurele
Full time  |  Manager/Executiv  |  Producție
Salariu: 7.100 LEI
Acum 3 ore Magurele, Bucuresti-Ilfov
Livrator GLOVO Bucuresti
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Transport
Salariu: 10.000 LEI
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Angajări Șoferi UBER/BOLT
Transport
Salariu: 5.000 LEI
Acum 23 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

SOFER – Categoria B – transport marfa

3.500 LEI
ID 877465
acum 2 luni
Domnesti, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Transport

Nivel carieră

Fără studii superioare

Angajam sofer transport marfa (Bucuresti si Ilfov)
Program Luni-Vineri
Contract de munca pe perioada nedeterminata
Salariul negociabil

Descrierea postului:
• Realizarea transportului de marfa in baza documentelor de insotire
• Verificarea documentelor pentru bunurile incarcate - -
• Predarea marfurilor la destinatie impreuna cu documentele insotitoare

Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.
Cerintele minime sunt:
• Detinere carnet conducere categ B de minim 3 ani.

Descrierea companiei
Infiintata in anul 2003, societatea AGOTERM'93 SRL este o companie de prelucrare geam simplu si producatoare de geam termoizolant(termopan sau tripan) cu identitate si personalitate bine conturate si o viziune manageriala inovativa care isi adapteaza continuu politica si liniile de dezvoltare strategic a afacerii cu cerintele clientilor si protectia mediului.

0746237847