Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Servoplus Filadelfia Autoservice angajează mecanic auto!

Salariu confidenţial
ID 881931
acum o zi
Sintereag, Bistrita-Nasaud

Mentenanță / Instalații,    Prestări servicii,    Alt domeniu

Full time

duplicate

1

Așteptăm CV-ul dvs la email: [email protected] sau pe whatsapp: 0747 056 009.

Locația : Sintereag, str. Principală nr. 315

Cerinte :

· Studii tehnice de specialitate

· Experiență în domeniu pe un post similar

· Cunostințe solide de mecanică

· Disponibilitatea de a învăța

· etică profesională

· responsabilitate

Responsabilități:

· constată defecțiunile și identifică piesele care trebuiesc înlocuite

· stabilește necesarul de piese de schimb și emite comanda pieselor de schimb către șeful direct

· realizează reparația

· răspunde de calitatea lucrărilor executate

Beneficii:

· Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

· Salariu atractiv

· Tichete de masă

· Transport

· Prima de Craciun si Pasti;

· Zile libere și ajutoare sociale pentru evenimente familiale deosebite;

· Posibilități de dezvoltare profesională

Te așteptăm să te alături echipei noastre!

*Program de lucru 8-16:30

Contactează utilizatorul

Brigitta | PLUS FILADELFIA AUTOSERVICE SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881931