Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sef Tura Securitate - Auchan Tg Mures Mall

Salariu confidenţial
ID 845683
acum o săptămână
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

#SefEchipaSecuritate - Auchan Tg Mures Mall

Responsabilități

Asigura paza si securitatea bunurilor, clientilor si angajatilor
Verifica prin sondaj corectitudinea facturarii produselor la casele de marcat
Previne si combate sustragerile si distrugerea produselor din magazine
Controleaza ambalajele produselor voluminoase achizitionate de clienti si corectitudinea facturarii acestora
Asigura un climat de siguranta clientilor si angajatilor magazinului
Profilul candidatului
Atestat profesional Agent paza
1-3 ani experienta intr-o pozitie similara
Fara antecedente penale
Studii medii sau superioare finalizate
Persoana responsabila, organizata, orientata spre rezultat
Capacitate rapida de invatare.

Aplica aici : https://cariere.auchan.ro/Position/Details?id=7758

Gabriel Bita
ID 845683