Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Sef Service Auto

Salariu confidenţial
ID 811665
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Radburg Soft Service IASI angajeaza

Responsabilitati:
- coordoneaza si dezvolta activitatea din cadrul service-ului auto atat prin atragerea de noi clienti cat si prin gestioneaza portofoliul actual de clienti si fidelizarea acestora;
- coordoneaza, indruma si controleaza dpdv tehnic si managerial activitatile mecanicilor din cadrul service-ului de
- raspunde de diagnosticarea disfunctionalitatii in functie de autovehicul, utilizand scule, dispozitive si verificatoare specifice;
- stabileste necesarul de piese de schimb si materiale necesare pentru buna desfasurare a activitatilor de mecanica auto, etc;
- ofera clientilor solutiile de remediere intr-un raport tehnic – calitate-pret adecvat;
- planifica perioada de interventie in mod realist;
- se asigura de luarea tuturor masurilor ce se impun pentru a rezolva interventiile cu corectitudine si in timp util;
- furnizeaza informatiile necesare clientilor in mod profesionist, acestia sa revina in service-ul firmei si pentru viitoarele verificari si lucrari;
- colaboreaza cu conducerea firmei si ia masurile secesare pentru a rezolva interventiile cu corectitudine si in timp util.
Cerinte:
- calificari in domeniu si experienta
- cunoştinţe bune de utilizare a sistemelor de operare Windows si a aplicatiilor Office (de genul Word si Excel);
- cunostinte bune de utilizare a programelor specifice activitatilor dintr-un service auto/ programe de identificare piese si consumabile auto;
- cunoasterea legislatiei in domeniu;
- cunostinte avansate despre componentele autovehiculelor;
- experienta in relaţiile comerciale, în lucrul direct cu cu partenerii si cu potentialii parteneri ai societatii - bune abilitati de comunicare, relationare, organizare;
- capacitate de a lucra in echipa

CV-urile se trimit pe adresa de e-mail: lavinia.botusan@radburgsoft.ro