JobZZ.ro

Sef parc auto si responsabil aprovizionare

Salariu confidenţial
ID 880495
acum o lună
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Română

SC AMBRA SERVICE SRL cu sediul in Ghiroda, firma serioasa si cu vechime pe piata, specializata in domeniul de instalatii, angajeaza RESPONSABIL APROVIZIONARE SI PARC AUTO

RESPONSABILITATI:
- Preia comenzi de materiale
- Solicita pretul materialelor si verifica disponibilitatea lor la furnizori
- Transmite comenzi la furnizori
- Preia materialele de la furnizori si le livreaza in santier
- Receptioneaza materialele la ridicarea lor de la furnizor.
- Asigura integritatea si tine evidenta tuturor utilajelor de mica mecanizare, a truselor de scule de electricieni si instalatori, cat si a celorlalte echipamente mici de lucru si a sculelor de mana din dotarea firmei si la nevoie, procurarea altora spre completarea stocului.
- Responsabil intretinere parc auto Societate

CERINTE:
- Cunostinte minime PC, pachetul Microsoft Office (Word si Excel)
- Cunoasterea de baza a materialelor de instalatii electrice, sanitare si termice.
- Permis auto categoria B

Se cere seriozitate, punctualitate, lucru in echipa, un bun organizator si deschis spre comunicare.

BENEFICII:

- Salar motivant, se negociaza la interviu.
- Bonuri de masa

Relatii la tel.0766062212 sau puteti trimite CV-ul pe adresa de e-mail:
office a ambraservice.ro