Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sef echipa pentru constructii civile

5.500 LEI
ID 818824
acum 2 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Denumirea postului:

Șef de echipă pentru constructii civile

Responsabilități

- Experiență în execuție: minim 7 ani - construcții civile/ proiecte asemănătoare

- Capacitate de citire și interpretare a planurilor/schițelor din proiectele tehnice

- Prioritizarea proiectelor în funcție de situațiile de moment (eventuale urgențe și situații neprevăzute), cu informarea prealabilă a șefului ierarhic

- Organizarea si repartizarea echipelor în funcție de proiectele în desfășurare

- Urmărirea desfășurări lucrărilor conform planurilor și la nivelul calitativ impus de legislație și de propriul protocol de management al calității

- Instruiește muncitorii din formația de lucru asupra modului de realizare a lucrărilor;

- Propune soluții practice în situații critice (eventual, testate în situații similare)

- Urmărește fluxul de lucru și asigură stocul de materiale și utilajele în funcție de necesități

- Estimează timpii de execuție și supervizează respectarea lor, pe baza graficului de execuție

Salariul intre: 5000 lei – 6000 lei

Aplicati prin transmiterea CV-ului dvs.

Detalii suplimentare puteti obtine sunand la numarul de telefon: 0727775704

Pintilie
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 818824