JobZZ.ro

Sef de santier

1.215 EUR
ID 861405
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Cerințe:

Facultatea de Constructii Civile si Industriale
Experienta in executie, in santier

Abilitati organizatorice şi de prioritizare a sarcinilor, pragmatism si Meticulozitate in realizarea sarcinilor atribuite
Foarte bune abilitati de comunicare si planificare
Fire deschisa, sociabil, responsabil

Cunostinte de utilizare PC - MS Office, AutoCad
Permis de conducere cat. B
Din Sibiu sau cu disponibilitate relocare in Sibiu

Condiții:

Preferabil cu experiență în coordonarea șantierelor de construcții

Responsabilități:

Coordoneaza executia proiectelor de la etapa de demarare pana la finalizarea acestora prin planificarea activitatilor, organizarea echipelor, gestionarea materialelor si a echipamentelor;
Este responsabil cu controlul permanent al calitatii lucrarilor;
Monitorizeaza si contribuie la cresterea eficientei activitatii in santier;
Asigura incadrarea in termenele de executie si respectarea proiectului;

Florin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861405