Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Sofer Tur - Retur C + E
Full time  |  Fără studii superioare  |  Transport
Salariu: confidenţial
Acum 3 zile Sibiu, Sibiu
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Instalator Mentenanță - Florești și Jucu
Full time  |  Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.500 LEI
Acum 4 zile Sibiu, Sibiu
Muncitori în constructii în Cluj-Napoca
Full time  |  Mid-Level  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
Angajăm Electrician - deplasări pentru muncă în străinătate
Full time  |   / Mentenanță / Instalații / Energetică
Salariu: 2.300 EUR
Acum 6 zile Sibiu, Sibiu
Operator Productie
Full time  |  Fără studii superioare  |  Producție / Industrie ușoară / Confecții / Cablaje / Automotive
Salariu: 4.220 LEI
Acum o săptămână Sibiu, Sibiu
JobZZ.ro

Secretariat - Asistent Manager - Office

Salariu confidenţial
ID 880973
acum o lună
Sibiu, Sibiu

Secretariat / Office / Back Office,    Management,    Contabilitate / Traduceri,    Bancar,    Achiziţii

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal:

Persoana organizată, operativă și cu atenție distributivă;
Cunoștințe foarte bune de operare calculator (Microsoft Office);
Viteză și dexteritate în introducerea de date;
Abilități excelente de planificare, anticipare și operare;
Gandire structurată, spirit de analiză și sinteză;
Seriozitate, dinamism, optimism, sociabilitate și punctualitate;
Experiența în domeniu reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului: Responsabilități:

Emitere facturi;
Efectuare plăți furnizori;
Pregătirea actelor contabile lunare;
Activități specifice de secretariat;
Verificarea și promovarea ofertelor imobiliare pe site-urile de specialitate;
Redactare contracte specifice;
Asigurarea suportului administrativ;
Primirea vizitatorilor și îndrumarea acestora;
Pregătirea protocolului în cadrul întâlnirilor din sediul companiei;
Comunicare eficientă cu superiorii și echipa.
Program de lucru full time la biroul firmei, de luni pana vineri de la 9-18 cu 1 ora pauza de masa.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și profesional;
Dezvoltare continuă a abilităților profesionale;
Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță.

Dacă îndeplinești cerințele de mai sus și ești interesat(ă) să te alături unei echipe dedicate și orientate către rezultate, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat. Așteptăm cu interes să te cunoaștem!