Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Secretara / contabil primar

3.000 LEI
ID 844333
acum 3 săptămâni
Bragadiru, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri,    Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
• Studii medii sau superioare;
• Experiența în muncă minim 6 luni;
• Bune cunoștințe de operare PC (Microsoft Office - Excel, Word), Google Crome / Opera
• Cunostinte de contabilitate primara reprezinta avantaj;
• Dactilografiere rapidă;
• Atitudine pozitivă și amabilă, capacitate de organizare si planificare;
• Persoană organizată, dinamica, serioasa, responsabila, rezistenta la stres;
• Spirit de initiativa;
• Aspect ingrijit;
• PUNCTUALA.
Descrierea jobului
• Gestionare corespondența;
• Operare avize de insotire a marfii in centralizatoare pentru fiecare client (in Excel);
• Management de documente: generare, listare, arhivare;
• Gestionarea documentelor parcului auto;
• Tehnoredacteaza diferite materiale si situatii/analize/raportari cerute de management;
• Indeplineste orice alta sarcina solicitata de seful ierarhic/conducerea societatii;
• Activități de protocol.

Descrierea companiei

Societatea Matgrup Agregate are activitatea principala in domeniul extractiei si comercializarii agregatelor de balastiera (nisip, pietris), ofera servicii in constructii imobile, drumuri; inchiriaza utilaje si masini pentru lucrari din aceste domenii. Birourile se afla in or. Bragadiru, Ilfov.