Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sas Enterprises angajeaza consilier relatii clienti

607 EUR
ID 860745
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Serviciu Clienți / Call center

CERINTE:
• Minim 2 ani de experienta preferabil intr-o pozitie de relatii cu clientii
• Cunostinte de lb. englez scris vorbit la nivel avansat
• Abilitati de comunicare
• Cunostinte bune operare PC MSOffice; Word, Excel, google sheets.
Aptitudini: abilitati de vanzari, gandire analitica, corectitudine, seriozitate, atitudine pozitiva in relatiile cu oamenii; initiativa, capacitate de a gasi solutii in situatii neprevazute; capacitate de organizare a timpului si sarcinilor, abilitate de a invata lucruri noi;
Responsabilitati:
1. Furnizarea de informatii catre client in legatura cu activitatea, serviciile si programul companiei,
2. Inregistreaza si contabilizeaza comenzile clientilor ;
3. Inregistreaza incasarile si platile ;
4. Indeplinirea activitatilor zilnice administrative
5. Preluarea apelurilor telefonice
6. Preluarea, inregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, indosariere si arhivarea corespondentei, a dosarelor clientilor si a mesajelor primite din partea partenerilor, furnizorilor, clientilor si a celorlalti angajati ;
7. Redactarea corespondentei necesara desfasurarii activitatii zilnice ;
8. Asigurarea suportului administrativ ;
Pachet salariu atractiv plus comision , peste 3000 de lei lunar. Telefon si laptop de serviciu.

Va rugam sa ne trimiteti CV-urile pe adresa de email [email protected]