Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm Instructor Auto - Cluj-Napoca

1 LEU
ID 798261
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Maşini / Auto,    Învăţământ / Educaţie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Cerințe:
- Experiență anterioară: nu este necesară pentru persoanele interesate de acest job care nu au mai profesat anterior ca instructor auto
- Atestat: necesar doar pentru persoanele care au mai profesat anterior
- Limbi străine: constituie un avantaj, dar nu este necesar
- Calități: seriozitate, punctualitate, corectitudine, integritate

Condiții:
- Studii minime: bacalaureat
- Permis de conducere: 5 ani vechime la oricare din categoriile pentru care se dorește practicarea acestui job
- Vârstă: 25 ani împliniți la data susținerii examenului pentru atestatul de instructor

Responsabilități:
- instruirea studenților școlii de șoferi în cadrul cursurilor practice
- transportul studenților la / de la sediul școlii de șoferi pentru cursurile teoretice
- contactarea și păstrarea legăturii cu proprii studenți de la cursurile practice până la finalizarea examenului teoretic și practic
- menținerea curățeniei autovehicului pe care își va desfășura activitatea
- monitorizarea funcționalității autovehicului și raportarea problemelor mecanice către managerul școlii de șoferi sau către mecanicii companiei

Beneficii:
- salariu fix: "x" lei / oră (ore practice de conducere realizate)
- 2 tipuri de bonusuri salariale
- costurile pentru atestatul de instructor inițial decontate la angajare
- mărci diverse de autovehicule moderne
- întreținerea stării autovehicului în propria spălătorie auto a firmei și propriul service auto
- posibilitatea de a munci pe diverse autovehicule
- mediu de lucru profesional în cadrul uneia dintre cele mai renumite școli de șoferi din Cluj-Napoca

Mai multe informații obţineţi la numărul de telefon: 0741 217 166.