Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Responsabil strângere de fonduri

1.000 EUR
ID 882406
acum 4 ore
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Alt domeniu,    Contabilitate / Traduceri

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Necalificat,    Fără studii superioare

Căutăm persoană serioasă și dedicată.

**Responsabilități:**
- Organizarea și participarea la activități de strângere de fonduri.
- Comunicarea cu donatorii
- Colaborarea cu echipa pentru atingerea obiectivelor stabilite.

**Cerințe:**
- Persoană serioasă și responsabilă, cu abilități de comunicare eficiente.
- Experiența anterioară în fundraising nu este necesară; vom oferi training și suport complet.
- Capacitatea de a lucra atât în echipă, cât și autonom.
- Disponibilitate pentru un program flexibil.

**Oferim:**
- Program de lucru flexibil
- Training complet și suport continuu din partea echipei noastre.
- Oportunitatea de a contribui la cauze importante și de a face o diferență în comunitate.

Trimite CV-ul tău la adresa de email [email protected]