Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Responsabil Ofertare

Salariu confidenţial
ID 881893
acum 2 zile
Chitila, Bucuresti-Ilfov

Alimentație / Comerț,    Construcţii / Amenajări,    Mentenanță / Instalații,    Vânzări

Nivel carieră

Manager/Executiv,    Mid-Level

duplicate
1

Specialist Ofertare – Materiale de Construcți, metalurgie si instalatii

Descrierea postului: Marola, un distribuitor cunoscut în domeniul materialelor de construcții, caută un Specialist Ofertare, care să se alăture echipei noastre dinamice.
Dacă ai cunoștințe solide despre materialele de construcții și ești dornic să înveți și să te dezvolți într-un mediu prietenos, te invităm să aplici!

Responsabilități:
- Realizarea ofertelor de preț pentru produsele din portofoliu;
- Colaborarea cu echipa de vânzări pentru a răspunde cerințelor clienților;
- Identificarea și propunerea celor mai bune soluții pentru nevoile clienților;
- Monitorizarea cererilor de ofertă și actualizarea continuă a ofertelor;
- Participarea la negocierile de prețuri, atunci când este cazul. Cerințe:
- Cunoștințe de bază despre materialele de construcții (cărămidă, BCA, fier beton, termoizolații etc.);
- Studii medii/superioare în construcții, inginerie sau alte domenii conexe (avantaj);
- Abilități de comunicare și negociere;
- Atenție la detalii și capacitatea de a lucra în echipă;
- Cunoștințe bune de operare PC (MS Office, în special Excel).
Ce oferim:
- Posibilitatea de a lucra într-o companie stabilă și în creștere;
- Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri;
- Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare;
- Mediu de lucru plăcut, cu o echipă de profesioniști

Contactează utilizatorul

Roberto Niculae
ID 881893