JobZZ.ro

Responsabil Calitate

Salariu confidenţial
ID 863629
acum 2 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level,    Student

Pentru clientul nostru, companie multinationala care isi desfasoara activitatea in domeniul retail, cautam Responsabil Calitate in Timisoara. Compania este cel mai mare angajator privat din Romania.

Responsabilitatile sunt:

- Verificarea standardelor de calitate a marfurilor;
- Respectarea procedurilor de control calitate;
- Verificarea greutatilor marfurilor livrate catre depozit;
- Receptia calitativa a produselor.

Ca sa te potrivesti perfect ar trebui sa indeplinesti si cerintele de mai jos:

- Studii medii/superioare;
- Perseverenta;
- Bune abilitati de organizare;
- Motivatie pentru dezvoltare si invatare continua;
- Bune abilitati de comunicare si spirit de echipa.

Beneficii:

- Salariu motivant;
- Tichete de masa in valoare de 15 Ron / zi iar dupa primele 9 luni de 20 Ron / zi;
- Bonusuri de Craciun si de Paste;
- Posibilitati de avansare;
- Transport asigurat.

Alex
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863629