Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Responsabil achiztii /ofertare

Salariu confidenţial
ID 819215
acum 4 săptămâni
Targoviste, Dambovita
Domeniu de activitate

Achiziţii

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Bune cunostinte foarte bune de limba engleza
Cunoasterea limbii italiana poate constitui un avantaj

Cunostintele foarte bune de Office (calcul tabelar)
Permis de conducere cat. B.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Mentine relatia cu furnizorul

- Intocmeste si transmite comenzile

- Negociaza, intocmeste si urmareste contractele comerciale, analizeaza modul de indeplinire al clauzelor contractuale

- Intocmeste oferte de pret conform cerintelor clientilor si ai reprezentantilor de vanzari

Salariu motivant.
• Telefon mobil
• Laptop

DESCRIEREA COMPANIEI:
GABOR CONCRETE SRL activeaza in domeniu utilajelor din industria betonului . Lucram la nivel national , avand portofoliu de clienti consolidati
ASTEPTAM CU INTERES CV-UL LA ADRESA NOASTRA E-MAIL GABOR.CONCRETE@GMAIL.COM

GABOR CONCRETE
ID 819215