Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant zonal

Salariu confidenţial
ID 818936
acum 3 săptămâni
Targoviste, Dambovita
Domeniu de activitate

Vânzări,    Construcţii / Amenajări

suntem in cautarea unei persoane care se alature echipei pentru zona centrala si de nord a Romaniei noastre cu urmatoarele calitati :

- atitudine pozitiva ,prezenta placuta si ingrijita

-capacitatea de a stabili relatii interpersonale

- bun negociator

- abilitati de comunicare reale

- initiativa ,spirit antreprenorial

- disponibilate de a face deplasari

- consecventa si ambitie in munca

- dispusi in a invata termene si procese tehnologice de producite

- permis de conducere cat B

- limba straina engleza si/ sau italiana

- dispus/a la deplasari

Descrierea jobului

- prezenta zilnica in zona de activitate

- mentinerea si dezvolatarea relatiilor cu portofoliul de clienti existenti

- indentificarea de noi clienti si a necesitatilor acestora

- acoperirea sistematica a zonei conform uni plan de rute saptamanal

- se ofera salariu fix si comision din vanzari

Descrierea companiei

GABOR CONCRETE activeaza in domeniul vanzarilor de echipamente, accesorii si piese de schimb din industria betonului : statii de betoane ,fabrici de prefabricate din beton ,fabrici de pavele ,autobetoniere ,pompe de beton .

aceasta activitate o realizam din 2007 avand importante proiecte realizate si un portofoliu de clienti consolidati

ASTEPTAM CV-UL D.VOASTRA LA ADRESA EMAIL GABOR.CONCRETE@GMAIL.COM

GABOR CONCRETE
ID 818936