Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Reprezentant vânzări farmacii Oradea

Salariu confidenţial
ID 810510
acum 3 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări,    Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal :

- Experienta in vanzari - constituie avantaj
- Cunoasterea zonei
- Cunostinte despre piata locala in domeniul farma-stoma constituie avantaj
- Spirit de echipa
- Cunostinte comerciale,abilitati de negociere si de comunicare
- Capacitate de planificare, organizare si coordonare
- Persoana dinamica, concentrata pe rezultate;
- Persoana responsabila, capabila sa respecte instructiuni verbale si scrise;
- Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet

Descrierea jobului :

- administrarea si dezvoltarea potofoliul de clienti din zona alocata;
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
- promovarea produselor firmei la client;
- ofera consultanta de specialitate in ceea ce priveste produsele firmei
- administreaza eficient relatia cu clientii pe derularea intregului ciclu de vanzare;

Ce vă oferim ?

- Pachet salarial atractiv
- Comision și bonusuri din vânzări
- Autoturism de serviciu
- Telefon de serviciu
- Posibilități de dezvoltare o carieră