Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajam personal control acces santier
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări / Pază și Protecție
Salariu: 3.500 LEI
Acum 9 ore Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam operator curatenie
Full time  |  Necalificat  |  Prestări servicii
Salariu: 2.000 LEI
Acum 3 zile Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Sofer CAT B Popesti- Leordeni jud Ilfov
Full time  |  Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Transport
Salariu: 2.800 LEI
Acum 2 săptămâni Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 3 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 4 ore Navodari, Constanta
JobZZ.ro

Reprezentant vanzari

Salariu confidenţial
ID 877189
acum 6 luni
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Vânzări

Nivel carieră

Mid-Level

Descriere:
-activitătile de vanzare a produselor societatii catre clientii existenti si potentiali;
- activitati de promovare a societatii in mediul on-line si pe retelele de socializare in vederea cresterii reale a vanzarilor;
-crearea si actualizarea bazei de produse si clienti;
-actualizarea permanenta a site-ului societatii, oferirea de solutii privind imbunatatirea lui;
-contributie la crearea, definirea si administrarea magazinului web al societatii impreuna cu departamentul de marketing.
Responsabilitati:
-responsabilitati de vanzare a produselor societatii;
-promovarea societatii pe retelele sociale (Facebook, Instagram, LinkedIn);
-mentinerea relatiei cu clietii existenti si capacitatea de a atrage clienti noi in portofoliul societatii;
-redactarea ofertelor tehnico-comerciale si trimiterea lor catre clienti;
-preluarea, gestionarea si monitorizarea comenzilor de la clienti;
-capacitate mare de negociere pana la concretizarea ofertelor si incheierea contractelor ;
-urmareste derularea contractelor cu clientii pana la livrarea produselor;
-oferirea de consultanta clientilor in alegerea produsului dorit;
-pregateste si prezinta conducerii societatii diverse rapoarte de vanzari specifice
- Creare si prelucrare continut (text, fotografii și grafică) specific pentru magazin web si prezența pe retele sociale;
Cerinte:
- absolvent al unei facultati cu profil de marketing, management, economic sau tehnic, constituie avantaj.
-capacitate de asimilare a informatiilor noi si a detaliilor tehnice aferente echipamentelor vandute de societate;
-limba engleza nivel mediu (scris, citit,vorbit)
-cunostinte aprofundate (Word, Excel, Power Point), a retelelor sociale (Facebook, Instagram, LinkedIn);
-excelente abilități de comunicare (verbală și scrisă);
-capacitatea de a lucra in echipa, autodidact;
-rapiditate in redactare documente.
-activitatea se va desfasura la sediu

Beneficii:
-oportunitatea de a lucra intr-o companie tanara si in continua dezvoltare alaturi de o echipa entuziasta si inovatoare;
-un mediu de lucru profesionist si dinamic, oportunitati de dezvoltare;
-contract de munca pe perioada nedeterminata;
-pachet salarial motivant in functie de nivelul de experienta si abilitati;
-laptop, telefon
-abonament medical clinica privata
-asigurare/decontare transport.
Se vor trimite doar cv-uri la adresa de email: [email protected]