Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant Vânzări

Salariu confidenţial
ID 861561
acum o săptămână
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări

Suntem în căutarea unui candidat pentru postul de Reprezentant Vânzări care să activeze în municipiul Oradea, pentru divizia de comerț a clientului nostru, un important distribuitor de echipamente de protectia muncii și sisteme de igienă.

Cerințe:
- experiență în vânzările B2B;
- candidatul este o persoană deschisă, orientată spre oameni și rezultate;
- candidatul este familiarizat cu gestionarea clienților tip Key Account;
- are abilități excelente de negociere și comunicare;
- are competențe de operare PC și de utilizare a pachetului Microsoft Office.

Responsabilitățile postului sunt:
- administrarea portofoliului de clienți ai companiei;
- răspunderea cu promptitudine și acuratețe la nevoile clienților;
- aplicarea conformă a politicii comerciale a societății;
- monitorizarea concurenței de pe piață;
- întocmirea de rapoarte periodice privind activitatea desfășurată.

Beneficiile oferite de angajator sunt:
- mașină, laptop și telefon de serviciu;
- un pachet salarial atractiv, alcătuit dintr-un venit fix, bonusuri din vânzări și bonuri de masă;
- un mediu de lucru dinamic, potrivit dezvoltării personale și profesionale continue.

Ana HR | Ana HR
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861561