Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant vanzari

Salariu confidenţial
ID 852717
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Vânzări,    Construcţii / Amenajări

Full time

Fereastra ADF Iasi angajeaza!

Descrierea postului:
- prospectare permanenta a pietei de profil;
- analiza concurentei in domeniu;
- identificarea clientilor noi, stabilirea de intalniri, intocmirea si prezentarea ofertei, incheierea de contracte respectand politicile comerciale ale companiei;
- cunoasterea produselor comercializate, asigurand clientilor informatii detaliate, consultanta si solutii.

Cerinte:
- studii superioare
- abilitati de prezentare a detaliilor tehnice in cadrul intalnirilor cu clientii;
- abilitati de planificare, organizare, comunicare verbala si in scris, negociere, lucru in echipa;
- orientare catre client si atitudine pozitiva;
- orientare spre rezultate;
- cunostinte pachet MS Office: Word, Excel, PowerPoint;
- permis de conducere categoria B si disponibilitate de deplasare in zona alocata.

Beneficii:
- Dezvoltarea unei cariere intr-o companie de succes;
- Training-uri periodice in vederea dezvoltarii profesionale si personale;
- Pachet salarial motivant (telefon, autoturism, laptop, comision in functie de vanzari);
- Lucrul intr-un colectiv format din profesionisti ai pietei de tamplarie PVC si aluminiu.

Roteldistribution | SC Rotel Distribution SRL
ID 852717