JobZZ.ro

Reprezentant vanzari

Salariu confidenţial
ID 831366
acum 6 zile
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Firma de distributie cu sediul in Cluj Napoca, specializata in distributia de vin, ne marim echipa de vanzari pentru a creste acoperirea teritoriala in judetele Cluj, Alba, Sibiu.
Cautam atat colegi care au experienta in distributie cat si dornici sa invete.

Responsabilitatile sunt:
- intretinerea relatiilor comerciale cu clientii existenti
- prospectarea zonei si stabilirea colaborarii cu clientii noi
- livrarea produselor si incasare
- oferirea de servicii de consultanta in ceea ce priveste categoria vin
- organizarea activitatii si a rutelor pentru atingerea obiectivelor intr-o maniera eficenta si incadrarea in costurile asumate
- organizarea de vizite comune cu reprezentatii furnizorilor cu scopul de a incheia parteneriate
- colectarea si transmiterea informatiilor din piata pentru adaptarea actiunilor in functie de conditiile de piata

Ce oferim:
- mediu de lucru motivant si colegi cu spirit de echipa
- toate cele necesare bunei desfasurari a activitatii: masina, telefon, materiale de comunicare, mostre de produs
- salar fix, bonus, bonuri de masa/ diurna pentru deplasare in afara judetului
- training de specialitate si oportunitati de dezvoltare personala si profesionala

Asteptam cu interes la numarul de telefon si adresa de e-mail din anunt CV-urile tuturor celor interesati.

Ovidiu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 831366