Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reprezentant vânzări

2.000 LEI
ID 819763
acum 2 săptămâni
Barlad, Vaslui
Domeniu de activitate

Vânzări

Descrierea jobului

Ce vei avea de facut:Candidatul ideal
Candidatul ideal? Tu, dacă...

... faci parte dintre cei care se simt în largul lor în afara biroului și a celor patru pereți, avem jobul perfect pentru tine: reprezentant de vânzări pe teren!

Este un job dinamic și provocator, potrivit doar dacă:

- îți place munca de teren;

- ești dornic de afirmare;

- ești deschis la informație și îți dorești să evoluezi;

- ești dispus să fii responsabil pentru propriile câștiguri;

- te consideri sociabil și comunicativ;

- îți doresti un program flexibil;

- vrei să-ți dezvolți o carieră în vânzări.

Ce vei face?

Te vei ocupa de promovarea și vânzarea serviciilor Orange prin Fibra la domiciliul potențialilor clienți.

Ce oferim?

Avantaje pentru tine:

- un pachet salarial motivant, compus din salariu fix + comision din vânzări.

- un mediu de lucru plăcut;

- posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Pentru mai multe detalii despre acest job vă rog să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail sau sunați la numărul de telefon .

P.S. Te rugam sa aplici doar daca esti disponibil pentru vanzare din usa in usa!

Marius Alexe
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819763