Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Reglor Mase Plastice

4.500 LEI
ID 810775
acum 2 săptămâni
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Producție

Candidatul ideal :

Cautam o persoana cu experienta anterioara ca reglor in domeniul maselor plastice;

Cunoasterea materiilor prime specifice productiei constituie avantaj;

Persoana cu capacitate de organizare și atentie la detalii,implicata si motivata;

O persoana care are cunostinte de baza in domeniul masinilor de injectie si doreste sa le aprofundeze in vederea contruirii unei cariere in domeniul injectiilor mase plastice.

Profil etic: integritate, punctualitate,tenacitate, seriozitate;

Constituie avantaj (dar nu este un criteriu eliminatoriu) cunoasterea unei limbi straine: engleza / franceza.

Bune abilitati de comunicare si relationare;

Beneficii:

Pachetul salarial se va negocia la interviu;

Tichete de masa;

Bonus de prezenta;

Transport asigurat sau decontat;

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Calificare la locul de munca prin tranning-uri interne / externe;

Program in 3 schimburi de L-V ( 8 ore )

Transport asigurat sau decontat*

Responsabilități:

Monteaza si demonteaza matrite;
Punerea în funcțiune/inițializarea/Demareaza masinilor de injectie;
Analizeaza si identifica cauzele de deriva ale procesului de injectie; Aplica actiunile corective atunci cand exista derive ale procesului de injectie;
Completeaza documentele de calitate/ urmarire productie;
Respecta procedurile si instructiunile sistemului;

Descrierea companiei

Companie care are ca si activitate principala injectia de componente din mase plastice, alaturi de asamblare, tampografiere, etc.

Suntem un furnizor pentru industria electrica, automotive, electronica, aparatura medicala, semnalistica.

Florin
ID 810775