Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Referent de specialitate financiar-bancar germana/ italiana

Salariu confidenţial
ID 839956
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office,    Bancar

Full time

Nivel carieră

Student,    Junior/Entry Level

Randstad Romania Recruteaza Referent de specialitate financiar-bancar vorbitor de limba ITALIANA, dar si limba GERMANA, in orasele BUCURESTI si IASI.
Cerinte
- absolvent sau in an terminal;
- nivel de limba engleza mediu;
-nivel de limba italiana avansat.

Responsabilitati / Realizari
- comunică prin e-mail cu angajații din Italia;
- oferă diverse informații, deschide și închide diferite conturi;
- monitorizează și previne fraudele din sistemul bancar;
- creează documente în acord cu anumite proceduri prestabilite;
- blochează/deblochează cardurile de debit.

Oferim:
- salariu NET fix
- tichete de masă (420 lei/ luna)
- asigurare medicală la o rețea privată
- Contract pe perioada determinată de 6 luni

Program:
full-time, L V, 9:00-18:00 (8 ore + o ora pauză de masă). Flexibilitate de a începe între 08-10:00 dimineața.

Daca esti interesat, astept CV-ul tau la adresa catalina.druta@randstad.ro sau ma poti contacta la nr de telefon 0727781166.