Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Receptionera Clinica Veterinara

Salariu confidenţial
ID 826599
acum 3 săptămâni
Corbeanca, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

Full time

Oferim un salariu peste medie si diverse avantaje.

Cabinetul WesternVet Corbeanca are obiectiv principal sanatatea prietenilor nostri necuvantatori. Acestia sunt tratati cu grija si cu afectiunea pe care o merita un adevarat membru al familiei.

Gama de servicii veterinare este completa, dispunand de cele mai noi mijloace de investigatie si tratament.

Cautam o colega pentru postul de receptionera.

Ne-ar placea sa aibe atitudine pozitiva si orientare catre rezultat; capacitatea de a se adapta usor si de a invata lucruri noi; bune abilitati de planificare si organizare; spirit de echipa si proactivitate; operativitate in furnizarea informatiilor si indemanare; disponibilitate de a asculta și de a oferi suport pacientilor;bune abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel, Outlook.

Sa stie bine limba engleza, atat oral cat si scris.

Responsabilitati:

Intampinarea clientilor si a colaboratorilor cu o atitudine placuta si profesionista;
Operarea cu atentie in Registrul intrari/ iesiri;
Preluarea, inregistrarea si redirectionarea apelurile telefonice si a corespondentei zilnice;
Pregatirea si expediera corespondentei si pastrarea legaturii cu firma de curierat;
Suport in back-office pentru colegii companiei.
Preia pacienții, ii indruma și le oferă informații;
Preia sugestiile și întrebările pacienților și găsește soluții rapide și optime de rezolvare;
Încasează contravaloarea serviciilor medicale;
Informează pacienții în legătură cu diverse proceduri medicale;

Asteptam Cv-urile dvs. la adresa de e-mail: vetcorbeanca@gmail.com

WesternVet
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 826599