Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Receptioner

Salariu confidenţial
ID 869224
acum o săptămână
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level

Limbi străine
Engleză
duplicate
1

Pentru clientul nostru, unul dintre cele mai cunoscute hoteluri de 4 stele situat aproape de centrul orasului Sinaia, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Receptioner.

Cerinte:
• Studii medii finalizate;
• Experienta pe un post similar in cadrul unui hotel de 4 sau 5 stele;
• Bune cunostinte de Limba Engleza;
• Bune abilitati de comunicare si interrelationare;

Responsabilitati:
• Intampinarea clientilor;
• Prezentarea serviciilor si facilitatilor hotelului;
• Predarea cheilor de acces;
• Incasarea contravalorii serviciilor;
• Preluarea apelurilor telefonice;
• Gestionarea seifurilor biroului de receptie;
• Preluarea mesajelor si a corespondentei;
• Mentinerea legaturii cu celelalte departamente;
• Gestionarea plangerilor clientilor si anuntarea Managerului de Departament;

Pachet de Beneficii:
• Contract de Munca Nedeterminat;
• Perioada de acomodare asigurata si platita dupa angajare;
• Tichete de Masa - 630 lei / luna;
• Tips;
• Bonus anual de performanta;
• Decont Transport;

Program de Lucru:
• L-V, 2 schimburi, 8h / zi;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail [email protected] sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!