Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Python Developer

ID 863966
acum o zi
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

IT

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză,    Română

Denumirea pozitiei vacante: Programator Python pentru ODOO ERP

Responsabilități de bază:
- Întreține, depanează și îmbunătățește aplicația Certus Software din cadrul ODOO ERP;
- Proiectează, documentează și implementează funcționalități noi în aplicația Certus Software din cadrul ODOO;
- Dezvoltarea și mentenanța sistemului API;
- Personalizarea ODOO prin crearea de noi câmpuri, module sau o funcții complet noi prin programare.

Cerințe față de candidat:
- 1+ ani experiență în domeniu;
- Cunoștințe profunde și experiență în utilizarea limbajului de programare Python, JavaScript și HTML.
- Abilități analitice și o bună atenție la detalii;
- Abilitatea de investigare autonomă a unor probleme și/sau functionalități noi;
- Cunoașterea limbii engleze;
- Abordare proactivă în rezolvarea problemelor.

Salutăm:
- Cunoștințe și experiență în dezvoltarea aplicațiilor/modulelor pentru ODOO ERP;
- Cunoașterea altor limbaje de programare;
- Abilități în formularea sarcinilor tehnice;
- Competențe în task management în Jira;
- Experiență de lucru în Confluence.

Beneficiile jobului:
- Salariu competitiv;
- Posibilitatea de creștere profesională;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivate;
- Biroul se află langă Palas Mall;
- Orele de muncă: de la 9-00 la 18-00;
- Activitatea se desfășoară în biroul companiei;
- Card de reduceri la Palas Mall (Card partener UBC);
- Fructe și snacks-uri zilnice la birou;
- Zonă de relaxare la birou.

Pentru a aplica trimiteti CV-ul dvs. pe email-ul: [email protected]
Indicati in titlu denumirea postului pentru care aplicați.