Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam sofer duba 3,5t
Full time  |  Fără studii superioare  |  Transport
Salariu: confidenţial
Acum 2 săptămâni Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Lucrator Comercial Mega Image Shop&Go Popesti Leordeni
Full time  |  Vânzări
Salariu: 1.400 LEI
Angajam electrician intretinere
Full time  |  Fără studii superioare  |  Mentenanță / Instalații
Angajam soferi cu experienta CAT. B - Popesti Leordeni
Salariu: 700 EUR
Acum 3 săptămâni Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
INSTALATOR VENTILATII INDUSTRIALE/MONTATOR DE TUBULATURA
Full time  |  Junior/Entry Level / Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații
Acum 4 săptămâni Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Proiectant

Salariu confidenţial
ID 864170
acum 2 luni
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Suntem o echipă formată din oameni joviali, dornici să realizeze proiecte inovative. Ne place să găsim soluții creative, ne implicăm, ne pasă si căutam Proiectant!

Expertize si abilitați necesare:

Studii superioare de inginerie
Obligatoriu familiarizat cu softuri de proiectare, Operare PC (Word, Excel, Outlook);
Capacitatea de a lucra organizat cu termene limita;
Seriozitate / responsabilitate;
Dorința de învățare si perfecționare in domeniu;
Spirit de observație, viteza de reacție, rigurozitate, inițiativa, spirit de echipa;
Rapiditate in adaptarea la cerințele companiei;
Managementul timpului si al priorităților, încadrarea in termene;

Descrierea jobului

• Transpune cerințelor clienților in soluții viabile din punct de vedere tehnic;
• Concepе si proiectează standuri publicitare;
• Întocmește necesarul comenzilor si cotele de debitare (încadrarea de pal, mdf, etc) pentru introducerea proiectului in lucru;
• Elaborează specificații tehnice ale produselor proiectate (unde este cazul);
• Urmărește stadiului proiectului pana la finalizare;
• Oferă consultanta de specialitate personalului din producție si clienților (unde este cazul)

Noi suntem FIRST ADVERTISING AGENCY INTERNATIONAL si ne desfasuram activitatea in piata de productie publicitara!