Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

IT

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Locație: Sibiu sau remote (preferabil cu PFA)
Nivel carieră: Mid-Level (2-5 ani) – Senior (>5 ani)
Nivel studii: Studii Universitare IN DOMENIU finalizate
Tip job: Full time
Departament: IT Software/ Industrie IT
Limbi străine: engleză și italiană

Candidatul ideal

Cunoștințe necesare:
• Facultate în domeniu finalizată
• Experiență de minim 2 ani cu C# sau JAVA sau PHP
• Cunoștințe de PHP (constituie un avantaj)
• Cunoștințe de SQL, Oracle (constituie un avantaj)
• Cunoștințe de limba engleza sau italiana
• Seriozitate
• Profesionalism
• Bune capacități de comunicare şi de lucru în echipă
• Respectarea termenelor limită

Descrierea jobului

Poziția de Programator WEB/C# se inserează în cadrul departamentului R&D.

Responsabilități și sarcini:
• Elaborează și întreține aplicații software și baze de date
• Elaborează module de cod în limbaje de programare folosind medii de dezvoltare integrate
• Configurează aplicațiile necesare, testează aplicațiile si modifică programele
• Se documentează permanent pe teme de specialitate
• Colectează, structurează și analizează informațiile
• Asigura accesul celorlalti membri ai echipei la informatiile colectate

Ce oferim?
• Atmosferă relaxată
• Un proiect deosebit de interesant
• Pachet salarial bazat pe performanță
• Tichete de masa
• Program flexibil în regim de telemuncă
• Valorizarea talentului tău
• Plan structurat și continuu pentru formarea digitală: e-learning, training on the job prin intermediul secțiunii Academy

Așteptam CV-ul tău pe adresa [email protected]

Descrierea companiei

QRMES este filiala societății Qualitas Informatica (Impresoft Group).

Qualitas Informatica S.p.A. promovează Industria 4.0 prin intermediul [email protected], primul sistem M.E.S. în Italia, full-web cu module preconfigurate. Sistemul de management al producției [email protected] este activ în peste 20 de sectoare industriale și este distribuit în mod direct sau printr-o rețea alcătuită din 40 de parteneri în Italia și în Europa.

Site: www.qualitasinformatica.com