JobZZ.ro

Profesor Învățământ Primar

Salariu confidenţial
ID 879697
acum o lună
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

duplicate

1

Cerințe:
- Studii superioare de specialitate
- Experiență în învățământul primar constituie un avantaj
- Abilități de comunicare și interacțiune cu copiii
- Capacitate de adaptare și flexibilitate
- Cunoașterea și aplicarea metodelor moderne de predare
- Disponibilitate pentru colaborare cu părinții și colegii

Responsabilități:
- Planificarea și desfășurarea activităților educaționale conform curriculei naționale
- Monitorizarea progresului elevilor și adaptarea strategiilor de predare în funcție de nevoile acestora
- Participarea activă la programele de formare continuă și la activitățile extracurriculare ale școlii
- Asigurarea unui mediu de învățare sigur și stimulativ pentru elevi

Oferim:
- Mediu de lucru prietenos și stimulativ
- Posibilitatea de dezvoltare profesională continuă
- Pachet salarial atractiv, conform legislației în vigoare
- Suport din partea echipei și a conducerii școlii

Dosarul de candidatură trebuie să conțină:
- CV actualizat
- Scrisoare de intenție
- Copii după diplomele de studii și alte certificări relevante
- Recomandări de la locurile de muncă anterioare (dacă există)

Locul depunerii dosarelor:
- Secretariatul Școlii Gimnaziale Internaționale Spectrum sau pe email [email protected]

Pentru mai multe informații, vă rugăm să ne contactați la 0770153838 sau să ne scrieți pe email la [email protected].

Vă așteptăm cu drag să faceți parte din echipa noastră!