Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Profesor de limba engleza

3.000 LEI
ID 811487
acum 2 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Învăţământ / Educaţie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Global Language își mărește echipa!

Căutăm traineri de limba engleza cu posibilitatea încheierii unui contract de munca full-time sau colaborator persoana fizica, entuziaști, comunicativi și dornici de a preda într-un centru de limbi străine.
Programul este flexibil si se discuta in cadrul unui interviu,
Cerințe:
- studenți an terminal , studenți la masterat sau absolvenți ai unei facultăți cu profil lingvistic
- experiența în domeniu
Descrierea jobului: mediu de lucru într-o echipă tânără şi dinamică, manuale actuale, materiale didactice variate si posibilitatea de formare profesionala.

Așteptăm CV-urile dumneavostră!